Güvenlik


Sınıflar ve Oyun Alanları

Sınıflar ve oyun alanlarındaki tüm mobilyalar çocuklar için özel olarak tasarlanıp üretilmiştir. Tüm mobilyalar yerlerine sabitlenmiştir; kapılarımız parmak sıkışmasını önlemek için özel ürünlerle donatılmıştır; prizler güvenlik kilitlidir; risk oluşturabilecek tüm köşeler kaplanmıştır; pencereler çocukların ulaşamayacağı yükseklikte olup, koruma kilitlidir; merdivenler güvenlik ağı ve kapıları ile kapatılmıştır. Yangın tüplerimizin periyodik değişimi yapılmaktadır. Bahçe oyun alanımız EPDM (Tartan Zemin Kaplama) ile kaplanmış olup, bir çocuk oyun parkı için en kullanışlı hale getirilmiştir.

Kadromuz

Öğretmenlerimiz ilk yardım eğitimi sertifikasına sahiptir. Okul hemşiremizin katkılarıyla bu bilgiler güncellenerek takip edilmektedir.Acil Durum Yaklaşımımız

Okul binamız 2011 yılında, deprem yönetmeliğine uygun şekilde inşa edilmiş olup sigortalı bir işletmedir. PRONET ile güvenlik ekipmanları ile takip altında olan okulumuzda güvenlik kameraları mevcuttur. Acil durum planlarımız hazır olup, 3 ayda bir çocuklar ile tatbikatı yapılmaktadır. Tüm personel acil durumlar hakkında, kendi oryantasyon süreçleri içerisinde eğitime tabi tutulmuştur. Valilik veya Kaymakamlık tarafından okulların çeşitli sebeplerle tatil edilmesi durumunda, velilerimiz ile en hızlı şekilde iletişime geçilir. Çocuklarımızı teslim alan yetişkinler dönem başında kayıt edilir ve bildirilmeden farklı bir kişinin gelmesi durumunda (akraba dahi olsa) mutlaka iletişime geçilir.


Servis

Servis şoförümüzün tüm psikoteknik, göz sağlığı ve adli sicil kontrolleri yapılmıştır. Servisimizde hostes abla bulunmaktadır. Her çocuk bir koltuğa oturur ve emniyet kemeri bağlanır. Çocuklar çizgi film eşliğinde sıkılmadan seyahat eder.

Servis hizmeti alan velilerimiz, mobil uygulamamiz üzerinden çocuklarının konumunu takip edebilirler.