OkulumuzImage

Özgün Fikirler Anaokulu, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı 3-6 yaş arası öğrencileri kabul eden ancak 2yaş grupları ile özel programlar dahilinde çalışan bir okul öncesi özel eğitim kurumudur. Binamız deprem yönetmeliğine uygun olup 750 m2 kullanıp alanına sahiptir. Aydınlık ve ferah sınıflarımızda kontrollü uyaranlar eşliğinde eğitim vermekteyiz. Okulumuzda köklü bir tadilat gerçekleşmiş olup bahçe ve iç kullanım alanlarında yeni düzenlemeler yapılmıştır. Velilerimizin güvenerek, gözleri arkada kalmadan çocuklarını teslim edebilecekleri bir yerdir Özgün Fikirler Anaokulu.

Bahçemiz azami verim alınabilecek şekilde, oyun alanını kısıtlamadan, çocuklarımıza doğa sevgisini ve keşfetmeyi aşılayacak etkinlikleri yapabilmeye uygun olarak yeniden düzenlenmiştir.

Okulumuz kapılarını saat 07.30’dan 19.00’a kadar açık tutar.  Bu süreler dahilinde tam gün ve yarım gün uygulamalarımız mevcuttur. Özel durumları olan velilerimize gerekli kolaylıklar sağlanacaktır. Oyun gruplarımız ve etüt sınıflarımız mevcut olup gerekli bilgiye bizimle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.